Aruba Networks

Aruba Networks

Firma Aruba w 2015 roku została przejęta przez Hewlett Packard Enterprise wiodącego dostawcę nowatorskich rozwiązań IT zapewniających dostęp do internetu. Dostarczane przez Aruba rozwiązania umacniają organizacje w obsłudze użytkowników #GenMobile, którzy bazują na aplikacjach chmurowych w swojej pracy i życiu prywatnym. Od momentu przejęcia, Aruba, wraz ze swoimi wyspecjalizowanymi innowacjami, sprzedażą i marketingiem, stanowi uzupełnienie oferty HPE. Wspólne działania obu firm dostarczają rozwiązania nowej generacji.

Wśród rozwiązań HPE możemy znaleźć m.in.:

Punkty dostępu dotyczą najbardziej wymagających przypadków użycia Wi-Fi. Elastyczne opcje wdrażania umożliwiają wdrażanie punktów dostępu w zarządzanych kontrolerach, bez kontrolerów (natychmiastowych) lub w trybach zdalnego dostępu dla średnich i dużych środowisk korporacyjnych. Punkty dostępowe Aruba obsługują także Bluetooth i Zigbee dla usług IoT i baz danych lokalizacji.
Portfolio przełączników Aruba jest przeznaczone dla sieci kampusowych i oddziałowych przedsiębiorstw, centrów danych i małych i średnich firm z wbudowanymi zabezpieczeniami i inteligentną automatyzacją.
Rozwiązania Aruba do zarządzania siecią i zapewniania bezpieczeństwa zapewniają szczegółową widoczność, potężną kontrolę i głębszy wgląd - lokalnie lub w chmurze - dla wymagających środowisk IT.
Commvault

Commvault

Commvault powstał ponad 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Początkowo jako niezależna grupa programistów w Bell Labs, następnie został przekształcony jako strategiczna jednostka biznesowa AT&T Network Systems. W 1996 roku został zarejestrowany jako niezależna firma. W ciągu 20 lat od tamtego czasu firma doświadczyła ogromnego wzrostu i stała się znanym na rynku producentem rozwiązań z zakresu backupu i archiwizacji danych.

Wśród rozwiązań Commvault możemy znaleźć m.in.:

Produkty do tworzenia kopii zapasowych stworzone z myślą o każdym środowisku. Łatwe w użyciu, dające możliwość przenoszenia, zarządzania oraz optymalizacji danych.
Wirtualizacja danych oferuje potężny i elastyczny sposób na dostosowanie się do zwiększającej się ilości danych i aplikacji. Oprogramowanie Commvault chroni dane i obciążenia dzięki opcjom odzyskiwania na żywo, tworzeniu kopii zapasowych w chmurze, niestandardowej ochronie danych dla każdej umowy SLA i możliwości przenoszenia obciążeń pomiędzy platformami fizycznymi, wirtualnymi i chmurowymi.
Oprogramowanie do zarządzania danymi w chmurze powinno zapewniać elastyczność przenoszenia, zarządzania i wykorzystywania danych w różnych środowiskach chmurowych i lokalnych. Z poziomu jednego pulpitu Commvault można sprawdzić aktualny stan danych w publicznych, prywatnych i hybrydowych środowiskach chmurowych.
Dell Technologies

Dell Technologies

Dell Technologies, to jedna z największych amerykańskich korporacji technologicznych na świecie. Oferuje bardzo szeroki zakres usług oraz produktów z różnych segmentów rynku (głównie IT). Firma znana jest z innowacji w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i handlu elektronicznego, w szczególności z modelem sprzedaży bezpośredniej i jego "budowania na zamówienie" lub "konfigurowania na zamówienie".

Wśród rozwiązań Dell Technologies możemy znaleźć m.in.:

Bardzo szeroka gama rozwiązań pozwala na optymalny wybór pod kątem zapotrzebowania. Są to innowacyjne serwery zaprojektowane ze zrównoważoną wydajnością, łatwym zarządzaniem i zintegrowanym bezpieczeństwem. W ofercie znajdziemy serwery typu Rack, Tower, Blade, a także specjalne rozwiązania do zastosowań przemysłowych (większy wgląd w dane w trudnych i ograniczonych przestrzeniach).
Wśród portfolio Dell Storage znajdą się serie macierzy zapewniające optymalizację pod kątem prostej obsługi środowisk SAN i DAS oraz wyższej wydajności, upraszczające infrastrukturę IT dzięki przechowywaniu plików i danych blokowych na pojedynczej skalowalnej platformie pamięci masowej. A także serie zautomatyzowane – hybrydowe i oparte na pamięci all-flash oferujące nowoczesne architektury oraz wydajność w korzystnej cenie.

Produkty Dell Technologies to również komputery stacjonarne i notebooki do zastosowań domowych i biznesowych, monitory oraz cała gama urządzeń peryferyjnych.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise (HPE) oferuje kompleksowy zestaw innowacyjnych, szybkich, bezpiecznych i elastycznych rozwiązań; w tym serwery, pamięci masowe, sieci przewodowe i bezprzewodowe, systemy konwergentne, oprogramowanie, usługi i chmury obliczeniowe. Wysokiej jakości produkty i usługi pozwalają przeprowadzić transformację przedsiębiorstwa.

HPE od ponad 75 lat tworzy innowacyjne produkty i jest liderem rynku, oferującym przyszłościowe rozwiązania.

Wśród rozwiązań HPE możemy znaleźć m.in.:

Oferta HPE obejmuje pełny asortyment serwerów dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. Oferowane serwery rack, tower, czy blade, są serwerami z najwyższej półki, które zawsze będą niezawodne, skalowalne i bezpieczne.
W portfolio pamięci masowych HPE znaleźć można zarówno podstawowe macierze dyskowe dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw, jak i urządzenia klasy Enterprise. Producent proponuje użytkownikom storage plikowy i obiektowy, a także rozwiązania typu Software-Defined. Oferowane są dyskowe oraz taśmowe urządzenia do ochrony danych i archiwizacji. Całości dopełniają przełączniki i akcesoria przeznaczone do pracy w sieci SAN.
Rozwiązania sieciowe HPE zostały opracowane z myślą o małych i średnich firmach. W ofercie producenta znajduje się wiele kompatybilnych rozwiązań, które współpracują z istniejącą strukturą IT w celu zapewnienia komunikacji między zasobami firmy. Portfolio HPE obejmuje: przełączniki – zarządzalne i niezarządzalne, punkty dostępowe, transceivery oraz oprogramowanie pozwalające na zarządzanie sieciami.
IBM Gold Business Partner

International Business Machines Corporation

IBM, czyli International Business Machines Corporation, to jedna z najdłużej działających firm IT na świecie. Głównymi jej działami są obecnie: doradztwo biznesowe, usługi związane z budową i modernizacją infrastruktury IT, rozwiązania software’owe oraz sprzęt.

Wśród rozwiązań IBM możemy znaleźć m.in.:

To uznane i rozwijane od wielu lat rozwiązanie służące do automatycznego generowania kopii zapasowych serwerów fizycznych, maszyn wirtualnych oraz aplikacji. Dzięki wykorzystaniu technik redukcji przechowywanych danych (backup przyrostowy wieczny, deduplikacja, kompresja) pozwala na znaczne obniżenie kosztów infrastruktury backupowej. Współczesne wersje oprogramowania, wciąż doskonale obsługujące biblioteki taśmowe, pozwalają na utylizację zasobów dostawców chmurowych w postaci storage obiektowego.
Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na bezagentowe wykonywanie kopii zapasowej maszyn wirtualnych, aplikacji oraz kontenerów. Cechuje je skalowalność, zarówno pozioma jak i pionowa, elastyczne podejście przechowywania i do replikacji zbackupowanych danych, łatwość ponownego ich wykorzystania w postaci środowisk testowych lub developerskich. To stosunkowo nowy produkt w portfolio IBM ale już wielokrotnie przekonaliśmy się o jego wartości i bezproblemowości.
To najnowsza linia macierzy wprost wywodząca się z uznanej od lat linii Storwize. IBM jako jeden z nielicznych producentów w ramach jednej linii produktowej zapewnia pokrycie potrzeb od najmniejszych do największych klientów. Wszystkie macierze z serii FlashSystem pracują w oparciu o identyczny kod źródłowy dzięki czemu przejście na wyższy model nie wiąże się z koniecznością przebudowy schematów działających w środowisku.
Lenovo

Lenovo

Lenovo to przedsiębiorstwo informatyczne działające na rynku od ponad 30 lat. W okresie tego czasu firma ewoluowała i z producenta laptopów i komputerów osobistych stała się wiodącym dostawcą rozwiązań klasy DataCenter.

Wśród rozwiązań Lenovo możemy znaleźć m.in.:

Do wyboru mamy serwery w wersji Tower, Rack, Blade, High-Density, Mission-Critical lub Edge z procesorami Intel lub AMD. Szerokie portfolio serwerów zapewnia nam dobór rozwiązania, które możemy obsadzić nawet 8-ma procesorami. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala na dobór serwera, który zapewni wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność.
W ofercie Lenovo mamy znajdują się macierze DAS, SAN oraz biblioteki taśmowe. Są one zoptymalizowane pod kątem zintegrowanych rozwiązań, zaawansowane technologie redukcji danych pozwalają na znaczną oszczędność miejsca (deduplikacja i kompresja), a ujednolicona architektura pozwala na najwyższą wydajność.
Rozwiązania hiperkonwergentne stworzone do współpracy m.in.z rozwiązaniami Nutanix, Microsoft Azure. Zaprojektowane tak aby w łatwy i szybki sposób można było je wdrożyć i zarządzać.
Microsoft Corporation

Microsoft Corporation

Microsoft Corporation jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstwo branży informatycznej. Firma znana najbardziej jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego Microsoft Office.

Wśród rozwiązań Microsoft możemy znaleźć m.in.:

Oprogramowanie stosowane do wirtualizacji fizycznych maszyn, komputerów. Dzięki niemu można uruchamiać różne systemy operacyjne bez konieczności fizycznej ingerencji w już zainstalowany system operacyjny, na jednej fizycznej maszynie bez konieczności dzielenia dysku na partycje.
Zaawansowane aplikacje zwiększające produktywność dla użytkowników indywidualnych, a także małych i średnich firm czy korporacji.

Firma Microsoft posiada w swoim portfolio również rozwiązania sprzętowe takie jak: tablety, laptopy, konsole do gier oraz całą gamę kompatybilnych akcesoriów.

Netgear

Netgear

Netgear, to amerykański producent urządzeń sieciowych oraz sprzętu komputerowego. Sprzedaje produkty za pośrednictwem wielu kanałów sprzedaży na całym świecie, w tym tradycyjnych sklepów, sklepów internetowych, dystrybutorów hurtowych, dystrybutorów typu DMR i VAR, dostawców usług szerokopasmowych. Rozwiązania Netgear, to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia.

Wśród rozwiązań Netgear możemy znaleźć m.in.:

Szerokie portfolio przełączników pozwala nam wybrać sprzęt najlepiej dopasowany do Naszych potrzeb. Znajdziemy tu przełączniki zarządzane przez przeglądarkę, wyposażone w system dający możliwość umieszczenia w dowolnie wybranym miejscu (np. na nodze biurka, ścianie), niezarządzane, z zintegrowanym zarządzaniem kablami.
Punkty dostępowe, routery, a także kontrolery bezprzewodowe. Wszystkie te urządzenia są bezpieczne, niezawodne i zdumiewająco szybkie, a nowoczesny design pozwala dopasować się do każdej przestrzeni.
Sieciowa pamięć masowa w wersji wolnostojącej lub do montażu w szafie rack. Są to innowacyjne rozwiązania cechujące się niespotykaną łatwością użycia oraz najwyższej klasy funkcjami. Dodatkowo zapewniają skalowalność, wydajność i wielopunktową tolerancję uszkodzeń.
Veeam Software

Veeam Software

Veeam Software, to szwajcarska firma zajmująca się tworzeniem rozwiązań do backupu. Produkty Veeam umożliwiają realizację koncepcji Cloud Data Management. Firma dba o to aby dane były stale dostępne i chronione oraz aktywnie wspierały działalność firm na całym świecie, niezależnie od tego gdzie się znajdują – w systemach fizycznych, usługach SaaS, chmurze publicznej, prywatnej lub hybrydowej, czy w środowisku wielochmurowym.

Wśród rozwiązań Veeam Software możemy znaleźć m.in.:

Rozwiązania zapewniające dostępność wszystkich obciążeń chmurowych, wirtualnych i fizycznych. W łatwy sposób można wykonywać szybkie, elastyczne i niezawodne operacje tworzenia backupu, odzyskiwania oraz replikacji wszystkich danych i aplikacji.
Produkty wpasowujące się w dzisiejsze trendy IT czyli dostępność 24/7/365. Udostępniają skalowalny i łatwy w obsłudze mechanizm orkiestracji i automatyzacji, opracowany specjalnie pod kątem obecnych potrzeb w zakresie ciągłości działania i odzyskiwania po awarii.
Zapewniają wgląd i kontrolę na potrzeby zarządzania, optymalizacji, planowania i nadzoru. Umożliwiają szczegółowe, inteligentne monitorowanie, raportowanie i automatyzację przy użyciu interaktywnych narzędzi oraz inteligentnych mechanizmów nauki, które pozwalają zawczasu identyfikować i rozwiązywać rzeczywiste problemy klientów.
vmware

VMware

VMware to amerykańska firma produkująca oprogramowanie do wirtualizacji. VMware usprawnia cyfrową transformację biznesu, umożliwiając organizacjom zapewnianie lepszych doświadczeń i optymalne wykorzystanie możliwości pracowników. Oprogramowanie obsługuje środowisko obliczeniowe, chmurę, sieć, zabezpieczenia i cyfrowe miejsce pracy.

Wśród rozwiązań VMware możemy znaleźć m.in.:

Znajdują się tu rozwiązania do tworzenia zintegrowanej infrastruktury chmurowej oraz usługi zarządzania chmurami prywatnymi i publicznymi, a także dostarczające infrastrukturę obrzeży sieci i centrum przetwarzania danych jako usługę.
Pozwalają w łatwy sposób rozwijać architekturę IT z wykorzystaniem infrastruktury chmury dla wirtualnych centrów przetwarzania danych. Można tu również znaleźć zautomatyzowaną i przetestowaną platformę centrum danych sterowanego programowo dla dostawców chmury.
Produkty, które zabezpieczają i obsługują aplikacje i dane w dowolnym miejscu dzięki spójnej, wszechobecnej łączności.